logo
Nákupní košíkBazény, Zastřešení, E-shop, Kontakt
Menu bazén

Biobazény a koupací jezírka

Koupání jak v přírodě

Pokud máte zahradu a uvažujete, že ji doplníte o vodní plochu, která bude vhodná i pro koupání a přitom nenaruší vzhled zahrady, biologický bazén tzv.. biobazén nebo koupací jezírko, je pro Vás tím pravým. Koupání v biologicky čisté vodě je daleko příjemnější než v chemicky ošetřovaných bazénech. Přírodní prostředí přispívá k relaxaci a naplňuje člověka energií z přírody. Hlavně v dnešním uspěchaném světě, kde je stres příčinou mnoha onemocnění, totiž odpočinek a relax těla i duše v přírodě nenahraditelný význam.


Komfortní biobazén vs krásné koupací jezírko

Společnou vlastností biobazénů a koupacích jezírek je způsob filtrace vody, při kterém se nepoužívají chemikálie. Voda v nich je celoročně průzračná bez používání chemikálií, nedráždí pokožku a nevyvolá alergické reakce. Rozdíl mezi biobazény a koupacími jezírky je poměru poskytovaného komfortu a přirozenosti. Biobazény působí méně přírodně ale poskytují komfort jako bazény. Koupací jezírka jsou budovány s důrazem na krásu a přirozenost. Tato kategorizace byla vytvořena s cílem poskytnout každému, kdo chce plavat v biologicky čisté vodě bez chemikálií, to nejlepší řešení komfortního bio bazénu nebo překrásného koupacího jezírka. Více o rozdílech v samostatných kapitolách Biobazény a Koupací jezírka.


Spojení výhod bazénu a zahradního jezírka

V koupací části biobazénu / koupacího jezírka nejsou vysázeny vodní rostliny, takže nejste omezen v plavání. Kolem části určeného na plavání jsou partie při březích okrášlené vodními rostlinami. Při jejich provozu se nepoužívá chemie a nevypouštějí se ani po ukončení koupací sezony. Během, ale i mimo koupací sezóny (od září do května) dotvářejí architekturu zahrady a pro své uživatele jsou velmi atraktivní.
Všechna práva vyhrazena - www.bio-bazeny.cz
Tvorba web stránek od GRANDIOSOFT
© Copyright 2011 | Bazény | Partneri | Tvorba web stránok od Grandiosoft | Blog

Soubory cookie používáme, abychom zajistili co nejlepší prohlížení našich webových stránek. Další informace naleznete na stránce jak používáme cookies
SOUHLASÍM    Odmítám