logo
Nákupní košíkBazény, Zastřešení, E-shop, Kontakt
Menu bazén
 

Jezírko na zahradě

30.10.2013 08:43 | bio-bazeny

Uvažovali jste nad tím, jak zkrášlit svou zahradu, ale neví vás nic napadnout? Co by se stalo, kdyby do vaší zahrady přibyla nějaká vodní plocha, která by sloužila i jako dekorace a také na koupání? Estetický a také praktický užitek? Nemožné? Pak se seznamte s koupacími jezírky, které se stávají hitem posledních let.

Jezírko na zahraděDonedávna jsme znali pouze jezírka obyčejné, které plnily pouze estetickou funkci. Ty jste si udělali svépomocí podle vašich představ. Kromě nich byli i jsou na trhu bazény, které zase slouží jen na praktický užitek a tedy plavání a koupání se v nich. Nicméně pokud byste hledali na trhu nějaké spojení právě těchto dvou artiklů, koupací jezírka bude zřejmě to, k čemu se dostanete.

Vypadají elegantně, vhodně doplní každý typ zahrady a ještě k tomu se v nich můžete i koupat či pohodlně zaplavat. Nemějte obavu, že by voda byla znečištěna nebo žeby jste se koupali mezi vodními květinami či rybičkami. Ne, to určitě nehrozí. Naše firma se zabývá mimo jiné výstavbou takovýchto jezírek, které nemají pouze estetický účel. Je třeba si uvědomit, že pokud se rozhodnete pro výstavbu takového jezírka, bude určitě věc v zahradě, kterou si všimne každý a která hned upoutá. Proto je třeba věnovat dostatečnou pozornost celkovému zkrášlení. Samozřejmě, ke každému jezírku si můžete vhodně doplnit rostliny či kameny přesně podle vašich představ. Nemusíte mít strach, že by se chemikálie z rostlin dostali do vody, protože oni budou zasazeny vedle jezírka a tak přímý kontakt s vodou nehrozí. Je však dobré rozmyslet si jaký typ byste chtěli, protože některé dorůstají do velkých výšek a mohlo by vám to vadit při plavání.

Co se týká samotné vody, která je velmi podstatná, je třeba mít na mysli, že jezírko nebudete mít zřejmě všude ve stejné hloubce a můžete si umínil, že byste ho chtěli něco na styl jakési pláže, kde na začátku máte spoustu kamínků a voda postupně nabírá do hloubky. Určitě nejsou takové designové jezírka ničím výjimečným, avšak pokud se zde chcete koupat, pak je dobré vědět, že voda se velmi rychle oteplí a ochladí právě v mělčinách, které tento typ jezírka určitě bude mít. Pro koupání jsou spíše vhodné jiné varianty, které máme také v naší nabídce.

Jak jsem již zmiňoval, využití je víceúčelové a nemějte obavy, že by vám bylo jezírko většinu roku na nic. Během léta se zde samozřejmě můžete koupat, to trvá asi čtyři měsíce. Během zimy se zde můžete bruslit, voda v něm zamrzne a vy můžete sáhnout po bruslích na led. A co během podzimu a jara? Tehdy se na něj můžete dívat a uvědomovat si jeho estetičnost a krásu.

Fantazií se meze nekladou a proto pokud máte jakékoliv nápady, které byste chtěli zakomponovat do vašich koupacích jezírek, bio - bazénů či jiných produktů, které nabízíme, jsme vám k dispozici abychom vaše požadavky a očekávání naplnili a abyste byli spokojeni. Právě to je naše priorita.


Fotogalerie


Sdílejte na sociálních sítích
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

 Všechna práva vyhrazena - www.bio-bazeny.cz
Tvorba web stránek od GRANDIOSOFT
© Copyright 2011 | Bazény | Partneri | Tvorba web stránok od Grandiosoft | Blog

Soubory cookie používáme, abychom zajistili co nejlepší prohlížení našich webových stránek. Další informace naleznete na stránce jak používáme cookies
SOUHLASÍM    Odmítám